PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM PRO BYTOVÉ DOMY

PŘÍSTUPOVÝ SYSTÉM PRO BYTOVÉ DOMY

mini_600

 • Komfortní otevírání
 • Rychlá a snadná montáž
 • Jednoduché nastavení a snadná aktualizace
 • Nízké pořizovací náklady

Zabezpečení bytových domů pomocí elektronického přístupového systému slouží dnes k běžným základním opatřením k zamezení vstupu nepovolaným osobám a jejich volnému pohybu po domě.

Jedná se o účinnou kombinaci mechanického a elektronického otevírání, které probíhá na základě autorizace unikátními elektronickými čipy. Na rozdíl od klíčů nelze z čipů vyrobit duplikát. Pokud je čip ztracen, správce identifikační číslo čipu jednoduše smaže.

privesek-simple

HLAVNÍ VÝHODY

 • Pohodlné otevírání dveří
 • Uživatelsky příjemná obsluha systému přes PC nebo mobilní telefon
 • Poskytuje maximální komfort obsluhy
 • Bez instalace obslužného software
 • Jednoduché nastavení a snadná aktualizace uživatelů
 • Reprezentativní a bezpečný vstup
 • Nízká cena, nenáročná montáž a ovládání s vysokou spolehlivostí
 • Různé definice přístupových práv

Pomocí jednoho identifikačního čipu lze zajistit vstup do různých částí domu (sklepy, garáže, kolárny, 201207021407481výtahy), a jejich užíváním lze nahradit mnoho klíčů. Dalším nepostradatelným pomocníkem je čip také v případech, když se klíč zablokuje v zámku, nebo dojde-li k poškození zámkové vložky.

Používá-li se k odemčení vstupních dveří domovní telefon, zůstává po boku elektronických přístupových systémů jeho funkčnost zachována.

KOMPONENTY PŘÍSTUPOVÉHO SYSTÉMU

Pro přístupové systémy lze použít různé typy snímacích zařízení (čteček), které se umísťují obvykle v blízkosti panelu se zvonky. Snímače je možné instalovat na libovolná místa, např. na plastové dveře, kde se kabely umístí do rámu. Každý snímač se systémem je předpřipravený na všechny alternativy zapojení a fungování v jakémkoliv režimu. Výhodou snímačů oproti konkurenci je, že obsahují vestavěný wifi modul, díky kterému není nutné vést kabeláž k nejbližšímu routeru.

Ze snímače je vyvedena kabeláž k elektromagnetickému zámku dveří.

20151228_140101

Při identifikaci nedochází ke kontaktu mezi čipem a samotným snímačem. Vyhodnocení čipu je rychlé. Pokud daný uživatel použije neoprávněný čip, systém neautorizovanou osobu nevpustí a událost akusticky i vizuálně zaznamená na terminálu. V případě obav ze ztrát čipů Vám robustní úroveň bezpečnosti zajistí biometrický snímač na otisk prstu. Požaduje-li to zákazník, zajistíme potisk karet libovolným motivem, nebo dodáme klíčenky s pořadovým číslem.

Nutné komponenty:

 • Některý z typů wifi snímačů
 • Elektromagnetický zámek
 • Napájecí zdroj snímače 12V/1A (v případě potřeby zálohovaný)
 • Identifikační prvky (karty nebo klíčenky)
 • Chytrý mobilní telefon s OS Android

V případě kumulace většího počtu přístupových snímačů v jednom místě, resp. lokalitě, je možné použít snímače ID MINI napojené na řídící centrálu ID  CLAN.  Na jednu centrálu lze připojit maximálně 15 snímačů ID MINI.

rukavlevo

Snímač ID MINI je svým elegantním a miniaturním provedením určen zejména pro přístupové systémy. Ve spojení s řídicí jednotkou poskytne maximální komfort, nenápadnost a bezpečí.

SPRÁVA SYSTÉMU

Aktualizace uživatelů, jednoduché přidávání a odebírání aktivních čipů, nebo řízení a ovládání jednotlivých dveří je realizováno přihlášením správce do systému přes internet. Uživatelsky příjemný provoz odkudkoliv Vám zajistí cloudová služba, která nabízí svým uživatelům využívání softwaru bez nutnosti náročných instalací a provozu systému na vlastních zařízeních. Jediné, co je potřeba, je počítač nebo chytrý telefon a internetové připojení. Díky správě mobilní aplikace je umožněno vzdáleně ovládat konkrétní WIFI snímače a není tak nutností použít mnoho kabeláže.

Cloud-designstyle-cloud-m

V systému lze vidět všechny aktivní nebo opačně všechny neaktivní uživatele, kterým lze nastavit platnost čipu od-do + dny v týdnu nebo čas od-do v jednotlivých dnech. Toto efektivní opatření je především vhodné pronajímáte-li dům nebo chatu, popřípadě půjčujete-li klíče řemeslníkům nebo jiným osobám (odvoz odpadu, poskytovatelé rozvozu jídel, domovní služby apod.). Sami si tak nastavíte, kdo a kdy smí vstupovat do jednotlivých prostor s omezením časového intervalu vstupu. Takto snadno můžete i nastavit okamžitý zákaz vstupu nežádoucí osobě. Pro případnou kontrolu objektu je systém vybaven historií průchodů osob. Systém ve volbě záložky Skupiny umožňuje rozdělit uživatele do jednotlivých segmentů, které lze hromadně spravovat.

Hlavním cílem bylo vytvoření inovativního, unikátního webového přístupového systému určeného speciálně pro potřeby bytových domů, kancelářských komplexů, obchodních prostor nebo rodinných domů.

Máte-li zájem o bližší informace, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle +420 739 316 285 nebo emailové adrese obchod@idpartner.cz

Naše zákaznické centrum zodpoví na Váš dotaz, co nejrychleji to bude možné.