NÁVŠTĚVNÍ SYSTÉM

NÁVŠTĚVNÍ SYSTÉM

Aplikace návštěvní systém Visit je určená pro recepce firem, vrátnice, vstupní prostory průmyslových komplexů apod. Umožňuje integrovat důležité a potřebné operace (evidence, monitoring návštěv a vozidel, tištění návštěvních lístků, sledování prostoru kamerami) do jednoho přehledného intuitivního prostředí. Paralelně je možné kontrolovat průchody vlastních zaměstnanců. Systém Visit může pracovat přímo s identifikačními kartami, ale i s návštěvnickými lístky.

Využití mobilního snímače IDM3000

Nejjednodušším a současně nejprofesionálnějším hardwarovým řešením pro čtení návštěvních čipových karet je využití mobilního snímače IDM3000, který komunikuje přes WiFi rozhraní s obslužným PC. Data jsou v reálném čase přenášena do databáze a okamžitě připravena ke zpracování či kontrole. Způsob zahrnující využití mobilního snímače IDM3000 se nejčastěji používá na průjezdových vrátnicích, aby řidiči nemuseli vystupovat z vozidel.

IDM-600

Využití statické čtečky čipových karet

Obsluha vrátnice přiděluje a aktivuje návštěvě čipové karty prostřednictvím malé čtečky čipových karet na USB.

20171129_100250

Evidence a agenda návštěv

Klíčovou součástí aplikace je evidence / agenda / správa průběžných návštěv. Funkce umožňuje získat kontrolu nad všemi návštěvami procházejícími přes vrátnici. Návštěvy mohou být krom osob také vozidla s posádkou.

Agenda návštěvníků a vozidel jsou dvě nezávislé agendy, které jsou provázané vztahem řidič / vozidlo. Obě agendy mají svoji oddělenou a nezávislou evidenci. Každá má své pravidla a způsoby zadávání.

 

Agendu návštěvníků je možné provozovat ve dvou režimech:

1. papírová forma (lístek) či ústní dohoda – návštěvě je přidělen lístek, který použije jako legitimaci pro pohyb v areálu.

2. forma využívající identifikační karty – využití bezkontaktních čipových karet, které se zapisují do databáze návštěv. Návštěvy získají svou identifikační návštěvnickou kartu, kterou mohou používat jako vizitku připnutou na oděvu, ale také jako digitální identifikátor pro vstup do určených prostor.

Seznam návštěvníků

Zoznam-návštevníkov-461x346

Registrace návštěvy

Registrácia-návštevy-461x346

Návštěvní program

Návštevný-sw-461x346