ID 120K

ID 120K

Jedná se o malý, elegantní terminál vyvinutý pro docházkové systémy. Snímač je vyráběn ve dvou barevných mutacích šasi – černé a bílé. Kromě čtyř předdefinovaných kláves je možné kterékoliv klávese přiřadit jakékoliv přerušení pracovní doby které je obsaženo v docházkovém systému. Grafický displej umožňuje kromě textů také zobrazování jednoduchých ikon.

Svým šasi je podobný snímači ID120DL. Na rozdíl od tohoto snímače je univerzálnější, má bohatší výbavu a lze jej vyrobit v několika mutacích

Lze i pořídit variantu s optickým principem biometrického snímání otisku prstů ID 120K BIO

Tento malý a elegantní terminál byl vyvinut pro docházkové systémy. Snímač je vyráběn ve dvou barevných variantách šasi – černé a bílé. Kromě čtyř předdefinovaných kláves je možné dalším klávesám přiřadit jakékoliv přerušení definované v docházkovém systému. Grafický displej umožňuje kromě textů také zobrazování jednoduchých ikon. V pravé spodní části je integrovaný optický skener otisku prstů.

Designem je podobný snímači ID120DL BIO, ale na rozdíl od tohoto snímače je univerzálnější, má bohatší výbavu, větší paměť a lze jej vyrobit v několika mutacích.